O nas

Biuro podróży Dobra Wioska  działa od 2014 roku.  Mamy duże doświadczenie w organizacji turystyki indywidualnej, rodzinnej i grupowej. W naszej ofercie znajdziesz imprezy turystyczne we wszystkich znanych kierunkach wszystkich znanych organizatorów turystyki, takich jak Itaka, Wezyr Holidays  - Coral Travel, Grecos Holiday, Prima Holiday, Sun & Fun oraz innych. Specjalizujemy się między innymi w organizacji wyjazdów osób niepełnosprawnych, w tym na delfinoterapię, turnusy narciarskie oraz inne turnusy rehabilitacyjne. Organizujemy wyjazdy z warsztatami rozwoju, pływaniem z delfinami, turystyką zdrowotną oraz wyjazdy  dla firm (team building). Mamy dostęp do międzynarodowych systemów rezerwacji (hotele, przeloty, transfery). Dochód z naszej działalności przekazujemy na rehabilitację dzieci niepełnosprawnych - podopiecznych Fundacji Dobra Wioska. Jeśli zarezerwujesz dowolną imprezę turystyczną przez  nasze biuro przekażemy kwotę o równowartości 2% jej ceny na rehabilitację chorych dzieci. Możesz wybrać konkretnego podopiecznego z listy podopiecznych Fundacji Dobra Wioska na którego przekażemy tę kwotę. Wybierając nasze biuro podróży masz gwarancję solidności i udanych wakacji - współpracujemy tylko ze sprawdzonymi przez nas organizatorami turystyki, mamy duże doświadczenie- od wielu lat organizujemy wyjazdy rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi na turnusy zagraniczne z delfinoterapią. Polecając nas swoim znajomym także wspierasz chore dzieci w rehabilitacji. REZERWUJ PRZEZ NAS IMPREZĘ TURYSTYCZNĄ W CENIE ORGANIZATORA TURYSTYKI  I POMAGAJ! 

Fundacja Dobra Wioska działa od 2007 roku i zajmuje się wspieraniem w rozwoju poszczególnych osób i społeczności:

1. Pomagamy dzieciom i młodzieży z opóźnieniem w rozwoju spowodowanym rozmaitymi zaburzeniami i ich rodzicom, oraz osobom dorosłym z powikłaniami. Dany cel realizujemy poprzez zorganizowanie dla naszych podopiecznych odpowiadających ich możliwościom i potrzebom rozwojowym niżej opisanych form terapii, realizowanych stacjonarnie oraz w ramach turnusów rehabilitacyjnych. Są to terapie o charakterze naturalnym, ich efekty to zarówno poprawa funkcjonowania w aspekcie zdrowotnym, jak i psychospołecznym. 

2. Wspieramy w rozwoju osobowościowym oraz poprawie jakości życia wszystkie osoby, niezależnie od wieku, sytuacji zdrowotnej i życiowej. Pomagamy grupom i społęcznościom podążać w kierunku pozytywnych przemian poprzez wniesienie większej świadomości w pole relacji społecznych. Dany cel realizujemy poprzez prowadzenie grup oraz warsztatów rozwojowych, projekty artystyczne i kulturalne. 

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500